Práce

Práce Jihlavsko

Mistr na svařovně (6-30-24609/EP)

název pozice: Mistr na svařovně (6-30-24609/EP)

místo práce: Jihlavsko / kraj Vysočina / Česká republika

popis pozice

Máte zkušenost s vedením lidí na směně?

Právě Vás hledáme! Pakliže Váš profil odpovídá daným požadavkům, kontaktujte nás.

Ve významné společnosti alokované na Jihlavsku bude Vaším úkolem:

- řízení lidí na směně (cca. 30 pracovníků)
- zajištění jejich docházky, plánování směn, dovolených
- řešení výpadků ve výrobě
- spolupráce s účetním oddělením - zpracování docházky, příprava podkladů pro mzdy

požadujeme

Požadujeme:

- SŠ vzdělání (strojírenský obor)
- min. 3 roky praxe v oblasti vedení lidí na směně
- technická zdatnost, zkušenosti ze strojírenské výroby
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost AJ/NJ výhodou, ne podmínkou
- ráznost, svědomitost
- ŘP sk. B

Plat: 20 - 30 000 Kč (dle praxe a zkušeností).
Dále nabízíme: příspěvek na stravování , 5 týdnů dovolené, široká nabídka zaměstnaneckých výhod a další.

nabízíme

20000-30000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Vaňková Stanislava
567 588 911

stanislava.vankova@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz