Práce

Práce Jihlavsko

Projektant ve stavebnictví (6-40-54732/EP)

název pozice: Projektant ve stavebnictví (6-40-54732/EP)

místo práce: Jihlavsko / kraj Vysočina / Česká republika

popis pozice

Hledáte uplatnění v oblasti projekce ve stavebnictví na Jihlavsku?

Významná stavební společnost na Jihlavsku hledá do svého kolektivu pracovníka, jehož náplní práce bude:

- projekce vodohospodářských staveb - kreslení v programu AutoCAD (vodovody, kanalizace, plynovody,..)
- práce na jednotlivých projektech
- tvorba výkresů dle zadání vedoucího projektanta

požadujeme

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání (stavebního či technického směru)
- absolventy bez praxe, kteří mají chuť učit se novým věcem nebo uchazeče s praxí z pozice Projektanta
- výborná znalost MS Office, AutoCad (popř. zkušenost s jiným CAD prostředím)
- samostatnost, spolehlivost
- ŘP sk. B (aktivní řidič)

Plat: 16 - 30 000 Kč (dle praxe a zkušeností)
Dále nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příjemné pracovní prostředí, možnost se neustále vyvíjet a učit novým věcem.

nabízíme

16000-30000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Vaňková Stanislava
567 588 911

stanislava.vankova@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz