Práce

Práce Jihlavsko

Technik výroby a servisu 30 - 40 000 Kč (6-30-55169/EP)

název pozice: Technik výroby a servisu 30 - 40 000 Kč (6-30-55169/EP)

místo práce: Jihlavsko / kraj Vysočina / Česká republika

popis pozice

Hledáte uplatnění ve výrobní společnosti na Jihlavsku?
Máte praxi z obdobné pozice a nedělá Vám problémy dohovořit se anglicky?
Pokud ano, tak právě Vy jste vhodným kandidátem na tuto pozici!

Náplň práce:
- vedení a organizace subdodávek
- jednání s dodavateli a jejich optimalizace
- spolupráce při plánování výroby
- řešení a organizace servisu
- odpovědnost za včas, správně a optimálně nakoupené a dodané subdodávky pro výrobu

požadujeme

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání (technický obor)
- min. 3 roky praxe na obdobné pozici
- komunikativní znalost AJ, další jazyk výhodou
- orientace ve výkresové dokumentaci
- ŘP sk. B

Plat: 30 - 40 000 Kč (dle praxe a zkušeností).
Dále nabízíme: bonusy a prémie po zapracování, 13. plat, příspěvek na stravování, zázemí moderní společnosti a další.

nabízíme

30000-40000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Vaňková Stanislava
567 588 911

stanislava.vankova@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz