Práce

Práce Karlovy Vary – Stará role

Operátor skladu

název pozice: Operátor skladu

místo práce: Karlovy Vary – Stará role / Karlovarský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se výrobou a prodejem licenčních produktů papírenského a dárkového sortimentu, která úspěšně působí na českém trhu již dvanáctý rok.

Náplň práce:
Příprava objednávek, obsluha systémového vozíku, fyzická manipulace se zbožím, kontrola a třídění zásilek podle distribučních směrů, základní administrativa.

požadujeme

Středoškolské vzdělání, základní znalosti práce na PC, dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost, pečlivost, důslednost a zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, samostatnost, odolnost vůči stresu, řidičský průkaz skupiny B.

nabízíme

Zajímavou a velmi pestrou práci v mladém kolektivu, finanční ohodnocení odpovídající Vašemu pracovnímu nasazení.

Místo práce: Karlovy Vary – Stará role

Termín nástupu: Duben 2010

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Doprava a logistika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak Váš životopis nemusí být zařazen do výběrového řízení.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.