Práce

Práce Kladno

Referent/ka obchodního oddělení

název pozice: Referent/ka obchodního oddělení

místo práce: Kladno / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je průmyslová pekárna, spol. s r.o., má cca do 250 zaměstnanců a vyrábí kompletní pekárenský sortiment. Je certifikována dle ISO 22 000.

Náplň práce:
Koordinace obchodního oddělení spojená s administrativní, kontrolní a řídicí činností pod vedením obchodního ředitele.

požadujeme

Střední škola s maturitou, velmi dobrá znalost práce na PC, Office Word a Excel. Předností je samostatné myšlení a řídicí schopnosti, psychická odolnost a příjemné vystupování. Podmínkou je schopnost řízení vozidel skupiny B.

nabízíme

Platové ohodnocení 15 až 20 tis. Kč/měs. dle pracovních výsledků. Místo výkonu práce je v Kladně s pracovní dobou převážně ranní.

Místo práce: Kladno

Termín nástupu: Ihned – dle dohody

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

Administrativa

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.