Práce

Práce Kladno

Přípravář/ka, příp. rozpočtář/ka

název pozice: Přípravář/ka, příp. rozpočtář/ka

místo práce: Kladno / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stavební společnost střední velikosti zabývající se realizací dopravních, pozemních a inženýrských staveb.

Náplň práce:
Zpracovávání nabídek do výběrových řízení po formální a příp. i technické stránce: příprava kvalifikačních dokumentů dle zákona o veř. zakázkách, jejich aktualizace, příprava obchodních smluv. kompletace nabídky, příp. i kontrola nebo zpracování rozpočtu, harmonogramu, pracovního postupu apod., ocenění staveb, rozbor ceny, poptávky a výběr subdodavatelů.

požadujeme

Vzdělání SŠ/VŠ, ideálně stavebního směru, výhodou zkušenosti s kompletním zpracováním nabídek pro zejména veřejné zakázky po formální i technické stránce, výhodou znalost oceňování a rozpočtových programů, zejména v oblasti dopravních staveb, kvalitní písemný projev, min. MS Office, ŘP skup. B, nezbytná pečlivost, samostatnost, spolehlivost.

nabízíme

Ocenění odpovídající výkonu a zkušenostem, notebook, mobil, příspěvek na pojištění, školení.

Místo práce: Kladno

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Stavebnictví

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.