Práce

Práce Kolín

Obchodník – technolog úpravy vody

název pozice: Obchodník – technolog úpravy vody

místo práce: Kolín / Středočeský kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost EUROWATER, která byla založena v roce 1936 v Dánsku. Mezinárodní společnost se zastoupením ve více než 30 zemích světa. Mezinárodní síť specialistů umožňuje rozsáhlé aktivity na světovém trhu a staví společnost do pozice předního dodavatele zařízení na úpravu vody v Evropě. Od roku 1993 je aktivní v České republice.

Náplň práce:
Obchodník bude součástí obchodního oddělení a bude se podílet na navazování a rozvoji obchodních vztahů s klienty napříč segmenty průmyslu. Jeho úkolem bude vyhledávání nových obchodních příležitostí, analýzy zadání klientů, návrhy technologických postupů, zpracování nabídek, obchodní jednání a uzavírání obchodních případů. Bude se podílet na zajištění účasti na veletrzích a seminářích, přípravě prezentací a obchodně technických dokumentů.

požadujeme

VŠ vzdělání v příbuzném technickém oboru, AJ aktivně slovem a písmem, práce s PC (MS Office, Autocad, informační systém), řidičský průkaz skupina B, obchodní dovednosti, orientaci na cíl, technické myšlení, komunikační, prezentační a organizační schopnosti.

nabízíme

Atraktivní samostatnou práci v respektované mezinárodní společnosti, stabilní pracovní zázemí, odborné školení v rámci mezinárodního vzdělávacího systému společnosti, přiměřený čas na přípravu k plnohodnotnému výkonu, motivující platové podmínky, služební automobil.

Místo práce: Kolín

Termín nástupu: Ihned - dle dohody

druh práce

Práce na plný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

Technika, elektrotechnika

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak Váš životopis nemusí být zařazen do výběrového řízení.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Inzerát je platný do 4.6.2010.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky