Práce

Práce Kolín

OBCHODNÍK – úpravny vody pro průmysl

název pozice: OBCHODNÍK – úpravny vody pro průmysl

místo práce: Kolín / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost EUROWATER - založena v roce 1936 v Dánsku. Mezinárodní společnost se zastoupením ve více než 30 zemích světa. Mezinárodní síť specialistů umožňuje rozsáhlé aktivity na světovém trhu a staví společnost do pozice předního dodavatele zařízení na úpravu vody v Evropě. Od roku 1993 je aktivní v České republice. Pro posílení našeho obchodního oddělení hledáme talentovaného obchodníka s technickým myšlením.

Náplň práce:
Navazování a rozvoj obchodních vztahů s klienty napříč segmenty průmyslu, vyhledávání nových obchodních příležitostí, analýzy zadání klientů, návrh technických řešení, zpracování nabídek, obchodní jednání a uzavírání obchodních případů, účast na výstavách a seminářích.

požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání, dobrá znalost AJ, práce s PC (MS Office, Autocad, informační systém), řidičský průkaz skupina B, obchodní dovednosti, orientaci na cíl, technické myšlení, komunikační, prezentační a organizační schopnosti.

nabízíme

Atraktivní samostatnou práci v respektované mezinárodní společnosti, stabilní pracovní zázemí, odborné školení v rámci mezinárodního vzdělávacího systému společnosti, přiměřený čas na přípravu k plnohodnotnému výkonu, motivující platové podmínky, služební automobil.

Místo práce: Kolín

Termín nástupu: Ihned – dle dohody

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

Technika, elektrotechnika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.