Práce

Práce Kolín

Velitel HZSp

název pozice: Velitel HZSp

místo práce: Kolín / Pardubický kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým jsou Lučební závody Draslovka, a.s. Kolín, chemický výrobce od r. 1906. Z výrobního závodu míří 95% produkce na světové trhy. Hlavními zákazníky jsou těžařské, gumárenské, farmaceutické, zemědělské a další firmy z mnoha oborů lidské činnosti.

Náplň práce:
Organizování plnění úkolů jednotky HZSp, havarijních cvičení, řídí rozsáhlé, speciální zásahy atd., zastupuje vedoucího odboru BOZP a PO.

požadujeme

ÚSO PO a 3 roky praxe nebo ÚSO a 6 roků praxe v řízení jednotky HZS. OZO v PO - odborně způsobilá osoba v PO. NOV - nástupní odborný výcvik. TŘ - taktické řízení . TSŘ - takticko strategické řízení. Psychodiagnostické vyšetření. ST - strojnický kurz. ŘP - „C“. Výborná znalost na PC (WORD, EXCEL). Požadavky, které si lze doplnit po nástupu (povinné): OZO v BOZP - odborně způsobilá osoba v BOZP. MŘP - obsluha motorové pily. PP – obsluha požárních plošin. Profesní osvědčení řidiče.

nabízíme

Perspektivní zaměstnání. 5 týdnů dovolené. Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění. Příspěvek na závodní stravování přímo v objektu firmy. Další sociální výhody dle kolektivní smlouvy.

Místo práce: Kolín

Termín nástupu: Ihned (dohodou)

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Ostatní

Technika, elektrotechnika

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.