Práce

Práce Kolín

Specialista investic

název pozice: Specialista investic

místo práce: Kolín / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým jsou Lučební závody Draslovka, a.s. Kolín, chemický výrobce od r. 1906. Z výrobního závodu míří 95% produkce na světové trhy. Hlavními zákazníky jsou těžařské, gumárenské, farmaceutické, zemědělské a další firmy z mnoha oborů lidské činnosti.

Náplň práce:
Příprava a realizace investic, spolupráce s projekčními organizacemi, oponentury projektů, jednání s dodavateli (nabídková a poptávková řízení), dozor a organizace realizace investic, spolupráce při zkušebním provozu, vyhodnocení zkušebního provozu.

požadujeme

VŠ, ÚSO. Praxe 5 let v technicko-organizační činnosti - obor strojní, elektro, technologická chemie. Uživatelská znalost MS Office. AJ (komunikativní znalost) výhodou. Řidičský průkaz skupiny B. Komunikační a organizační schopnosti. Samostatnost, zodpovědnost.

nabízíme

Perspektivní zaměstnání. Vzdělávání, jistotu stálého zaměstnání. 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění, příspěvek na závodní stravování přímo v objektu firmy. Zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy.

Místo práce: Kolín

Termín nástupu: Ihned (dohodou)

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Chemie, potravinářství

Technika, elektrotechnika

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.