Práce

Práce Kopřivnice

Referent zákaznického servisu

název pozice: Referent zákaznického servisu

místo práce: Kopřivnice / Moravskoslezský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Erich Jaeger, s.r.o. v Kopřivnici, přední výrobce v oblasti kabeláží, konektorů a elektroniky.

Náplň práce:
Zpracování požadavků zákazníka, zajištění správnosti a plynulosti procesu zpracování. Administrace zakázek – vyhotovování dodacích listů a faktur. Řízení plánování výrobních zakázek. Sledování expedice a organizování přeprav. Každodenní komunikace se zákazníky.

požadujeme

Min. SŠ vzdělání. Dobrá znalost německého jazyka podmínkou !!! Praxe v obchodní činnosti min. 2 roky. Praxe v oddělení logistiky ve výrobní organizaci výhodou. Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook). Koordinační a organizační schopnosti. Samostatnost, komunikativnost, schopnost práce v týmu, flexibilita. Znalost programu SAP výhodou.

nabízíme

Zázemí silné a stabilní zahraniční společnosti. Zaškolení a odborné vzdělávání. Dobré platové ohodnocení.

Místo práce: Kopřivnice

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Administrativa

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.