Práce

Práce Kopřivnice

Nástrojař - příležitost pro absolventy - až 18 000 Kč (4-21-3907/EP)

název pozice: Nástrojař - příležitost pro absolventy - až 18 000 Kč (4-21-3907/EP)

místo práce: Kopřivnice / Moravskoslezský kraj / Česká republika

popis pozice

Pro našeho významného klienta hledáme schopné a motivované zaměstnance na absolventské pozice v oboru Nástrojař.

Náplň práce:
- obsluha svařovacích strojů
- úprava pozic jednotlivých součástí
- kontrola a případná oprava jednotlivých dílů
- jednosměnný provoz

požadujeme

- SOU/SŠ vzdělání technického směru, ideálně obor nástrojař, obráběč kovů apod.
- alespoň základní znalost čtení výkresové dokumentace
- znalost práce na PC
- ochota učit se novým věcem
- manuální zručnost, technické myšlení

nabízíme

18000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Adamcová Tamara
+420 595 131 780

tamara.adamcova@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz