Práce

Práce Lázně Bělohrad

CONTROLLER

název pozice: CONTROLLER

místo práce: Lázně Bělohrad / Královéhradecký kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je firma Alucon s.r.o. - dceřiná společnost významného zahraničního koncernu. Je výrobcem značkových kovových výrobků v oblasti potřeb pro domácnost.

Náplň práce:
Pravidelný reporting, pomoc při zpracování plánů, účetní závěrky, výrobních kalkulací, komunikace v AJ s dalšími odděleními controllingu ve skupině.

požadujeme

SŠ, VŠ ekonomického směru, znalost AJ, PC –Excel, samostatné, analytické myšlení, ochota učit se.

nabízíme

Odpovídající mzdové ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy, závodní stravování.

Místo práce: Lázně Bělohrad

Termín nástupu: Ihned – dle dohody

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Finance a ekonomika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak Váš životopis nemusí být zařazen do výběrového řízení.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.