Práce

Práce Liberec

Operátor/ka chemické výroby

název pozice: Operátor/ka chemické výroby

místo práce: Liberec / Liberecký kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je OLEO CHEMICAL, a.s. - česká společnost zabývající se výrobou, zpracováním a prodejem chemických látek.

Náplň práce:
Provádí sledování a řízení technologického procesu chemické výroby pomocí řídícího systému z velínu. Provádí fyzickou kontrolu činnosti a stavu technologie během pracovní směny.

požadujeme

Střední odborná škola chemická s maturitou nebo SOU s maturitou (obor operátor v chemické výrobě či potravinářské výrobě výhodou). Praxe v obsluze technologických linek a velínů v chemickém, příp. potravinářském průmyslu. Uživatelská znalosti práce na PC. Ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz).

nabízíme

Práci na hlavní pracovní poměr, práci v moderním chemickém provozu, odpovídající platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody.

Místo práce: Liberec

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Chemie, potravinářství

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.