Práce

Práce Malšice u Tábora

Administrátor/controller exportu

název pozice: Administrátor/controller exportu

místo práce: Malšice u Tábora / Jihočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je firma se zahraniční účastí zabývající se výrobou, technologií a prodejem pekařských a cukrářských směsí a přípravků, leader na trhu.

Náplň práce:
Administrativní podpora exportu. Controlling exportu a přímých zahraničních účastí (Rakousko, Chorvatsko). Podpora produktového managementu v oblasti ovocných náplní (hlavní exportní položka).

požadujeme

Požadujeme VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe ve financích/controllingu výhodou. Plynulá znalost NJ a AJ. Uživatelské ovládání PC. Řidičský průkaz B. Komunikativní a odvážná osobnost, zákaznická orientace.

nabízíme

Nabízíme samostatnou práci na nově tvořené pozici v mladém dynamickém kolektivu s vysokou mírou pravomoci/zodpovědnosti. Odpovídající nadprůměrné ohodnocení a běžné benefity, samozřejmě vzdělávání.

Místo práce: Malšice u Tábora

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Finance a ekonomika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.