Práce

Práce Moravany u Brna

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

název pozice: MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

místo práce: Moravany u Brna / Moravskoslezský kraj / Česká republika

popis pozice

- vedení a aktivní získávání obchodních partnerů
- péče o VIP firemní klienty, zajištění kompletního klientského servisu
- poradenství a návrhy reklamních kampaní
- zpracování obchodní administrativy

požadujeme

- min. SŠ vzdělání
- dobrou uživatelskou znalost práce na PC
- základní orientaci na internetu
- sympatické vystupování a umění komunikovat s klienty
- pozitivní a kreativní myšlení
- zodpovědnost, pečlivost a samostatnost
- loajalitu ke jménu společnosti
- zkušenost s obchodní nebo marketingovou činností výhodou

nabízíme

- exklusivní finanční ohodnocení závislé na Vašich pracovních výkonech a pevnou složku mzdy
- skvěle prodejné produkty největších českých i zahraničních internetových vyhledáváčů
- svěření obchodních aktivit ve vybraném regionu
- činorodou a dlouhodobě perspektivní práci v příjemném prostředí a perspektivním oboru
- příležitost podílet se na nových projektech expandující firmy
- podporu profesního i osobního rozvoje, systém vzdělávání
- práce na HPP nebo ŽL
- vlastní PC, po zapracování možnost vlastního automobilu i k soukromému užití

název firmy

BETTER MARKETING, s.r.o

kontaktní údaje

prace@better.cz