Práce

Práce Německo

Vývojář HW / komunikační jednotky - radioelektronika, telco (3-30-9728/EP)

název pozice: Vývojář HW / komunikační jednotky - radioelektronika, telco (3-30-9728/EP)

místo práce: Německo / celá ČR / Česká republika

popis pozice

Pro vývojové centrum mezinárodní společnosti hledáme zkušeného kandidáta na pozici Vývojář HW.

Hledáme zkušeného kandidáta, který bude velmi dobře rozumět vývoji elektorniky a zároveň bude často v kontaktu se zákazníkem i výrobou.

Náplň práce:
* podpora návrhu hardware pro avioniku, především komunikačních jednotek ( např. RF circuits, receiver/transmitters, antennas, digital signal processing, microprocessors)
- podpora, návrh a vývoj současných SATCOM produktů, jejich modifikací a následné testování
- podpora výroby
- práce v mezinárodním týmu

požadujeme

Co byste měl nabídnout?
- VŠ vzdělání v oboru radioelektronika, případně telekomunikace
- zkušeností s návrhem elektroniky
- zkušenosti s komunikací se zákazníkem
- samostatnost, schopnost naplánovat a rozvrhnout si práci
- komunikativní znalost anglického jazyka
- komunikativnost a týmový přístup
- ochotu strávit 3 měsíce na zaškolení v USA
- schopnost cestovat na příležitostné služební cesty do zahraničí

nabízíme

plat: dohodou

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Čechovská Michaela
+420 542 424 511

michaela.cechovska@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz