Práce

Práce Okres Kolín

ANALYTIK/KONZULTANT IS

název pozice: ANALYTIK/KONZULTANT IS

místo práce: Okres Kolín / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je potravinářská společnost se zahraniční účastí.

Náplň práce:
Aktivní účast na implementaci podnikového IS ve výrobní společnosti. Následná správa a rozvoj podnikového IS. Analýzy a statistiky IS, tvorba reportů. Podpora uživatelů, komunikace s dodavatelem. Zastupitelnost v IT (základní administrace).

požadujeme

VŠ/SŠ nejlépe technického nebo ekonomického směru. Zkušenost s implementací IS (ERP) a znalost procesů ve výrobní společnosti velkou výhodou. Znalost SQL, prostředí MS SQL
(Reporting a Analysis services výhodou). Zkušenost s platformou iSeries (AS400) výhodou. Znalost MS Office (vč. MS Access, VBA). Základy administrace v IT (LAN, HW), programování. Analytické a komunikační schopnosti. Zodpovědnost, pečlivost, teamový duch. Komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem. ŘP skupiny B.

nabízíme

Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti se zahraničním kapitálem. Práce na mezinárodních projektech. Možnost seberealizace. Odpovídající finanční ohodnocení a další firemní benefity. Jazykové a odborné kurzy. Příjemné pracovní prostředí.

Místo práce: Okres Kolín

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Informatika

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU e-svobodova@jobsystem.cz