Práce

Práce Olomouc

Šéfkuchař

název pozice: Šéfkuchař

místo práce: Olomouc / Olomoucký kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je NH Hoteles. Jeden z největších hotelových řetězců v Evropě bude v květnu 2010 otevírat nový hotel v Olomouci, který bude zahrnovat kongresové centrum s kapacitou 800 osob.

Náplň práce:
Sestavování jídelního lístku a prezentace pokrmů - v úzké spolupráci s týmem v kuchyni – příprava jídelního lístku jak pro švédské stoly, tak pro a la carte restauraci; přehled přes sezónní čerstvé výrobky, denní nabídky dodavatelů, požadavky zákazníků, skladové zásoby a poslední trendy na trhu. Sestavování jídelních lístků pro bankety a zvláštní příležitosti, ale také sestavování jídelních lístků na míru konkrétním zákazníkům; zajišťování drobného občerstvení během obchodních jednání – coffee break. Plánování skladových zásob - objednávky surovin, odpovědnost za včasné zásobování kuchyně. Spolupráce s dalšími odděleními hotelu na plánování velkých hotelových akcí. Zajistit, aby teploty během úpravy a skladování pokrmů vždy odpovídaly interním pravidlům; zaručit co nejvyšší možnou kvalitu podávaných pokrm. Odpovědnost za dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů. Provádění a/nebo dohled nad prováděním pravidelné inventury všech produktů, které jsou součástí zásob.

požadujeme

SOU v oboru gastronomie + dlouhodobá praxe v oboru - na pozici šéfkuchaře. 3 až 5 let praxe na pozici šéfkuchaře v hotelovém řetězci. Zkušenosti s řízením zásobování. Schopnost vedení personálu (zkušenosti s řízením týmu v kuchyni). Odpovědnost za hospodaření kuchyně (sledování rozpočtu).

nabízíme

Místo práce: Olomouc

Termín nástupu: 1.5.2010

druh práce

Práce na plný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Servis a služby

Ostatní

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak Váš životopis nemusí být zařazen do výběrového řízení.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Inzerát je platný do 5.4.2010.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky