Práce

Práce Ostrava-Poruba

Modelář, operátor 3D tiskárny

název pozice: Modelář, operátor 3D tiskárny

místo práce: Ostrava-Poruba / Moravskoslezský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je IT firma s výrazným zaměřením na tvorbu GIS působící téměř 20 let na trhu.

Náplň práce:
Úpravy 3D souborů ve firemním 3D SW pro přípravu tisku. Obsluha 3D tiskárny dle pracovního postupu. Dokončovací práce na modelech (penetrace, vosk). Konzultace se zákazníky, příjem a výdej objednávek. Udržování 3D tiskárny na předepsaných parametrech.

požadujeme

SŠ/ (VŠ) vzdělání technického směru. Orientace v grafických CAD, GIS, DTP SW. Modelářská zručnost a smysl pro detail, preciznost. Aktivní jazyková znalost AJ. Řidičský průkaz „B“. Trestní bezúhonnost, profesní kreativitu, spolehlivost, odpovědnost, schopnost samostatné i týmové práce.

nabízíme

Práci na špičkové US technologii, zahraniční školení, průběžné vzdělávání, doškolování. Nekuřácký pracovní kolektiv s vyspělou firemní kulturou. Lekce angličtiny v rámci firemního vzdělávání, 5 týdnů dovolené.

Místo práce: Ostrava-Poruba

Termín nástupu: Ihned, dle dohody

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Informatika

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.