Práce

Práce Ostrava

Operátor/ka Call centra - HPP i zkrácený úvazek

název pozice: Operátor/ka Call centra - HPP i zkrácený úvazek

místo práce: Ostrava / Moravskoslezský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Waftcom s.r.o. – poskytující komplexní služby v oblasti aktivního a pasivního telemarketingu.

Náplň práce:
Aktivní a pasivní telemarketing.

požadujeme

Velmi dobré komunikační dovednosti, znalost práce na PC, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu.

nabízíme

Zázemí stabilní společnosti, zajímavou práci v dynamickém prostředí, motivující finanční ohodnocení v několika úrovních, firemní benefity.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: Ihned

Práce na plný úvazek

Práce na částečný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Telemarketing

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak Váš životopis nemusí být zařazen do výběrového řízení.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.