Práce

Práce Ostrava

Drive Engineer s NJ

název pozice: Drive Engineer s NJ

místo práce: Ostrava / Moravskoslezský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ABB - světová špička v technologiích pro energetiku a automatizaci, díky kterým zákazníci ze sféry průmyslu, výroby a distribuce energií zvyšují svou výkonnost a zároveň snižují dopad své činnosti na životní prostředí. Jako mezinárodní elektroinženýrská společnost působí ABB na českém trhu již od roku 1970 a v současné době zaměstnává celosvětově více než 100 000 zaměstnanců. V současné době prochází ABB v České republice dynamickým rozvojem a významně rozšiřuje svůj tým. ABB nabízí svým zaměstnancům atraktivní pracovní uplatnění v silné a stabilní společnosti s rozsáhlými možnostmi profesního růstu, dalšího vzdělávání a mezinárodních zkušeností.

Náplň práce:
Zodpovědnost za řešení úkolů ohledně pohonů a uvádění projektů do provozu podle dokumenatce a požadavků zákazníka. Zodpovědnost za úplnost a přesnost nastavení pohonů a požadované dokumentace. Zodpovědnost za předání projektu zákazníkovi. Zodpovědnost za svůj díl práce na uvádění do provozu. Zodpovědnost za kvalitu projektu a včasné doručení. Aktivní spolupráce na vyvíjení designu HW.

požadujeme

VŠ elektrotechnického směru - pohony. Vyhláška 50, §6. Zkušenosti s pohony (uvádění do provozu). Komunikativní německý jazyk podmínkou, angličtina výhodou. Ochota cestovat (práce na projektu až 6 měsíců). Řidičský průkaz.

nabízíme

Zázemí silné zahraniční společnosti. Zodpovědnou a samostatnou práci. Možnost osobního rozvoje. Firemní benefity (5 týdnů dovolené, penzijní pojištění, příspěvek na stravu,...).

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: 1.1.2011

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Technika, elektrotechnika

Energetika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.