Práce

Práce Ostrava

Specialista v oblasti veřejných zakázek financovaných z fondů EU

název pozice: Specialista v oblasti veřejných zakázek financovaných z fondů EU

místo práce: Ostrava / Moravskoslezský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je VŠB – TU Ostrava. V roce 2010 dovršila jako pokračovatelka montánního učiliště, báňské akademie a Vysoké školy báňské v Příbrami 161 let své existence. Vědecká a výzkumná činnost je po výuce a vzdělávání druhou hlavní činností univerzity a má klíčový význam z hlediska úspěšného průběhu restrukturalizace Moravskoslezského kraje. VŠB-TU Ostrava patří mezi špičkové technické univerzity v České republice, jejichž vědecko-výzkumný a vývojový potenciál rozvíjí a vytváří důležitou součást inovačních aktivit Moravskoslezského kraje a České republiky.

Náplň práce:
Tvorba komplexní agendy v oblasti zadávání veřejných zakázek (ZVZ) a zajištění jejich realizace v podmínkách operační programů financovaných z EU. Interní poradenství v oblasti veřejných zakázek.

požadujeme

VŠ, právnické, ekonomické příp. technické zaměření. Výborná znalost zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách a dalších souvisejících předpisech. Praxe minimálně 3 roky v oblasti zadávání veřejných zakázek, nejlépe pak v rámci programů EU. Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook). Znalost cizího jazyka výhodou. Dobré komunikační schopnosti. Tvůrčí schopnost k řešení problémů. Ochota se dále vzdělávat, trestní bezúhonnost.

nabízíme

Podílení se na realizaci inovativních projektů v Moravskoslezském kraji. Rozšiřování specifického know-how týkající se ZVZ v oblasti vysokého školství, vědy a výzkumu.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: Dle dohody

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Finance a ekonomika

Právo

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.