Práce

Práce Ostrava

Specialista PR a marketingu pro projekt IT4Innovations

název pozice: Specialista PR a marketingu pro projekt IT4Innovations

místo práce: Ostrava / Moravskoslezský kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je VŠB – TU Ostrava. V roce 2010 dovršila jako pokračovatelka montánního učiliště, báňské akademie a Vysoké školy báňské v Příbrami 161 let své existence. Vědecká a výzkumná činnost je po výuce a vzdělávání druhou hlavní činností univerzity a má klíčový význam z hlediska úspěšného průběhu restrukturalizace Moravskoslezského kraje. VŠB-TU Ostrava patří mezi špičkové technické univerzity v České republice, jejichž vědecko-výzkumný a vývojový potenciál rozvíjí a vytváří důležitou součást inovačních aktivit Moravskoslezského kraje a České republiky.

Náplň práce:
Příprava a realizace komunikační strategie projektu Centra excelence IT4Innovations. Zpracování tiskových zpráv, prezentací projektu a dalších mediálních výstupů projektu. Zodpovědnost za komunikaci s jednotlivými cílovými skupinami: novináři, akademickými pracovníky, zástupci státní správy i aplikační sféry. Koordinace přípravy prezentačních akcí a aktivit marketingové komunikace. Zodpovědnost za dodržování jednotného vizuálního stylu i dalších pravidel (povinná publicita). Řízení vztahů s dodavateli služeb v oblasti PR. Spolupráce na marketingových aktivitách se zahraničními subjekty. Networking s marketingovými specialisty dalších projektů.

požadujeme

VŠ, ideálně s vazbou na marketing a marketingovou komunikaci. Min. 3 roky praxe na samostatné pozici v oblasti marketingu nebo PR min 3 roky. Velmi dobrá znalost AJ /slovem i písmem/. Vynikající komunikační předpoklady a písemný projev. Výhodou je zkušenost s marketingem neziskových projektů a znalost akademického prostředí.

nabízíme

Možnost širokého uplatnění vlastních nápadů. Zapojení do mezinárodních projektů. Podílení se na realizaci jedinečného výzkumného projektu v Moravskoslezském kraji.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: Dle dohody

druh práce

Práce na plný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Marketing

kontaktní údaje

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky