Práce

Práce Ostrava

Samostatný projektant elektro

název pozice: Samostatný projektant elektro

místo práce: Ostrava / Moravskoslezský kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ELDAT a.s. zaměřující se na realizaci kompletních dodávek elektrických zařízení a systémů kontroly a řízení technologických procesů od projektu, dodávky, montáže, školení a zpracování programového vybavení až po komplexní vyzkoušení a záruční a pozáruční servis.

Náplň práce:
Samostatný projektant elektro. Návrh koncepce a zpracování projektové dokumentace silnoproudu a systémů kontroly a řízení. Výkon autorského dozoru, účast při uvádění staveb do provozu.

požadujeme

SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření. Vyhláška 50, §6, §10. Praxe v oboru projektování MaR nebo silnoproudu (nn). Zkušenosti s použitím programové podpory projektování elektro, znalost EPLAN P8 výhodou. Znalost anglického jazyka. Řidičský průkaz skupiny B.

nabízíme

Přátelské prostředí střední firmy, pružná pracovní doba, příspěvek na dovolenou, příspěvek na stravování. Podpora vzdělávání. Finanční ohodnocení dohodou.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: Ihned

druh práce

Práce na plný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Technika, elektrotechnika

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Inzerát je platný do 15.1.2011.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky