Práce

Práce Ostrava

Realizátor staveb elektro

název pozice: Realizátor staveb elektro

místo práce: Ostrava / Moravskoslezský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ELDAT a.s. zaměřující se na realizaci kompletních dodávek elektrických zařízení a systémů kontroly a řízení technologických procesů od projektu, dodávky, montáže, školení a zpracování programového vybavení až po komplexní vyzkoušení a záruční a pozáruční servis.

Náplň práce:
Realizátor. Ve spolupráci s vedoucími projektu provádí koordinaci dodávek a montážních prací na zařízeních MaR, technických prostředků ASŘ a silnoproudu na stavbě. Kompletuje dodavatelskou dokumentaci stavby.

požadujeme

ÚSO/SŠ odborné vzdělání v oboru elektro. Zkušenosti s prováděním montážních prací a koordinací návazných profesí. Komunikativnost, organizační schopnosti. Řidičský průkaz skupiny B.

nabízíme

Přátelské prostředí střední firmy, pružná pracovní doba, příspěvek na dovolenou, příspěvek na stravování. Podpora vzdělávání. Finanční ohodnocení dohodou.

Místo práce: Ostrava

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Technika, elektrotechnika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.