Práce

Práce Ostrava

Programátor řídicích systémů

název pozice: Programátor řídicích systémů

místo práce: Ostrava / Moravskoslezský kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ELDAT a.s. zaměřující se na realizaci kompletních dodávek elektrických zařízení a systémů kontroly a řízení technologických procesů od projektu, dodávky, montáže, školení a zpracování programového vybavení až po komplexní vyzkoušení a záruční a pozáruční servis.

Náplň práce:
Samostatný programátor. Návrh technických a programových prostředků systémů kontroly a řízení technologických procesů. Analýza řízení technologie, aplikační programové vybavení pro PLC a HMI s návazností na podnikové informační systémy. Účast při uvádění staveb do provozu.

požadujeme

SŠ/VŠ technického zaměření, elektrotechnické obory výhodou. Základní znalosti programování. Přednostně používáme PLC fy Siemens, HMI Wonderware (InTouch), Promotic. Požadujeme tvůrčí přístup, samostatnost, zodpovědnost, znalost anglického jazyka. Řidičský průkaz skupiny B.

nabízíme

Přátelské prostředí střední firmy, pružná pracovní doba, příspěvek na dovolenou, příspěvek na stravování. Podpora vzdělávání. Finanční ohodnocení dohodou.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: Ihned

druh práce

Práce na plný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Informatika

Technika, elektrotechnika

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Inzerát je platný do 16.1.2011.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky