Práce

Práce Ostrava

Administrátor(ka) projektu IT4Innovations

název pozice: Administrátor(ka) projektu IT4Innovations

místo práce: Ostrava / Moravskoslezský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je VŠB – TU Ostrava. V roce 2010 dovršila jako pokračovatelka montánního učiliště, báňské akademie a Vysoké školy báňské v Příbrami 161 let své existence. Vědecká a výzkumná činnost je po výuce a vzdělávání druhou hlavní činností univerzity a má klíčový význam z hlediska úspěšného průběhu restrukturalizace Moravskoslezského kraje. VŠB-TU Ostrava patří mezi špičkové technické univerzity v České republice, jejichž vědecko-výzkumný a vývojový potenciál rozvíjí a vytváří důležitou součást inovačních aktivit Moravskoslezského kraje a České republiky.

Náplň práce:
Ad hoc práce a činnost dle pokynů managementu projektu IT4I v souvislosti se zajištěním a realizací dílčích aktivit projektu, informační, evidenční a organizační práce pro tým IT4I, zajišťuje agendu cestovních dokladů a evidenci docházky za tým IT4I, zajišťuje oficiální korespondenci za tým IT4I, zajišťuje vedení evidování dokumentace, archivování dokumentace projektu iT4I, pořizuje zápisy z porad a pracovních schůzek dle požadavků vedení projektu, podílí se na přípravě a organizaci výběrových řízení, zajišťuje interní komunikaci realizačního týmu, partnerů projektu a výzkumných týmů.

požadujeme

VŠ ekonomického směru, min. 1 rok praxe v administrativě, velmi dobrá znalost AJ /slovem i písmem/, vynikající komunikační předpoklady a písemný projev, organizační schopnosti, zodpovědnost a smysl pro detail.

nabízíme

Možnost profesního růstu, různorodost pracovní náplně, podílení se na realizaci jedinečného výzkumného projektu v Moravskoslezském kraji.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: Dle dohody

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Finance a ekonomika

Administrativa

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.