Práce

Práce Ostrava

Projektant - Energetika (produkty nízkého a vysokého napětí)

název pozice: Projektant - Energetika (produkty nízkého a vysokého napětí)

místo práce: Ostrava / Moravskoslezský kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ABB - světová špička v technologiích pro energetiku a automatizaci, díky kterým zákazníci ze sféry průmyslu, výroby a distribuce energií zvyšují svou výkonnost a zároveň snižují dopad své činnosti na životní prostředí. Jako mezinárodní elektroinženýrská společnost působí ABB na českém trhu již od roku 1970 a v současné době zaměstnává celosvětově více než 100 000 zaměstnanců. V současné době prochází ABB v České republice dynamickým rozvojem a významně rozšiřuje svůj tým. ABB nabízí svým zaměstnancům atraktivní pracovní uplatnění v silné a stabilní společnosti s rozsáhlými možnostmi profesního růstu, dalšího vzdělávání a mezinárodních zkušeností.

Náplň práce:
Zabezpečení kvality jakosti (QA) pro určenou dodávku. Komunikace se zákazníkem ohledně technické stránky. Komunikace se sub-dodavateli ve všech záležitostech, které jsou třeba. Zabezpečení nezbytných schválení od klienta ve věcech designu, návrhu, kvality a kontroly. Příprava dokumentace.

požadujeme

VŠ/SŠ elektrotechnického směru, elektroenergetika. Vyhláška 50, §6, §10. Zkušenost s rozvaděči (vysoké napětí), s distribucí el. energie, výpočty zkratů, programováním a nastavením jednotek REF/REM pro Unigear ZS1 výhodou. Hlavní zodpovědnost za rozhraní mezi rozvaděčem, generátory, distribučním transformátorem a řídícím systémem. Komunikativní anglický jazyk. Ochota cestovat (práce na projektu až 6 měsíců). Řidičský průkaz.

nabízíme

Zázemí silné zahraniční společnosti. Zodpovědnou a samostatnou práci. Možnost osobního rozvoje. Firemní benefity (5 týdnů dovolené, penzijní pojištění, příspěvek na stravu,...).

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: Leden-únor 2011

druh práce

Práce na plný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Technika, elektrotechnika

Energetika

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky