Práce

Práce Ostrava

Applications & System Engineer

název pozice: Applications & System Engineer

místo práce: Ostrava / Moravskoslezský kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ABB - světová špička v technologiích pro energetiku a automatizaci, díky kterým zákazníci ze sféry průmyslu, výroby a distribuce energií zvyšují svou výkonnost a zároveň snižují dopad své činnosti na životní prostředí. Jako mezinárodní elektroinženýrská společnost působí ABB na českém trhu již od roku 1970 a v současné době zaměstnává celosvětově více než 100 000 zaměstnanců. V současné době prochází ABB v České republice dynamickým rozvojem a významně rozšiřuje svůj tým. ABB nabízí svým zaměstnancům atraktivní pracovní uplatnění v silné a stabilní společnosti s rozsáhlými možnostmi profesního růstu, dalšího vzdělávání a mezinárodních zkušeností.

Náplň práce:
Servisní činnost v oblasti procesní automatizace. Samostatná analýza a projednání přípravné a projektové dokumentace. Vytváření technických podkladů (dokumentace) a technická spolupráce při tvorbě obchodních nabídek. Programování SW aplikace ASŘ (procesní znalosti, řídicí smyčky). Zastřešení a technické vedení projektů. Dle potřeby podíl na uvádění SW a HW do provozu, jeho provoz a údržba (HW komponenty ASŘ, IT). 24 hod pohotovost dle rozpisu služeb a případné servisní výjezdy.

požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru. Znalost anglického jazyka pro komunikaci se zahraničními pobočkami ABB, klienty ABB. Minimálně 6 let praxe v oblasti procesní automatizace. Znalost programování prostředků ASŘ (Advant Master, 800xA). Znalost průmyslových komunikací (AdvantFieldbus, Profibus, Industrial Ethernet), průmyslové IT (servery, sítě, infrastruktura). Vyhláška §50. Řidičský průkaz sk. B. Samostatnost, odpovědnost a spolehlivost, flexibilita pro servisní činnost. Pozitivní a aktivní přístup.

nabízíme

Zázemí silné zahraniční společnosti. Zodpovědnou a samostatnou práci. Možnost osobního rozvoje. Firemní benefity (5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na stravu, služební auto a notebook …).

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: Leden-únor 2011

druh práce

Práce na plný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Technika, elektrotechnika

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky