Práce

Práce Ostrava

Příprava výroby a prodej ocelové konstrukce (i pro absolventy)

název pozice: Příprava výroby a prodej ocelové konstrukce (i pro absolventy)

místo práce: Ostrava / Moravskoslezský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je malá firma zabývající se dodávkami lehkých ocelových konstrukcí pro myčky aut.

Náplň práce:
Technická příprava lehkých ocelových konstrukcí, styk se zahraničními odběrateli.

požadujeme

SŠ, VŠ – stavební nebo strojní, znalost problematiky ocelových konstrukcí a orientace ve statických výpočtech, práce na PC, dobrá znalost německého jazyka . Vzhledem k zavedené praxi a rozsahu prací vhodné i pro absolventy.

nabízíme

Samostatnou práci, vhodné pracovní prostředí, malý kolektiv, nástupní plat dohodou, prémie a odměny.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

Stavebnictví

Výroba a průmysl

Technika, elektrotechnika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.