Práce

Práce Příbor

Obsluha CNC stroje typu Trumatic - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!!! (4-21-1574/EP)

název pozice: Obsluha CNC stroje typu Trumatic - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!!! (4-21-1574/EP)

místo práce: Příbor / Moravskoslezský kraj / Česká republika

popis pozice

Jste absolventem střední průmyslové školy a hledáte pracovní uplatnění? Jste šikovní, flexibilní a fyzicky zdatní?

Pak máme pracovní nabídku právě pro Vás!!!
Příležitost pro ABSOLVENTY!!!

Náplň práce:
- práce ve strojírenské výrobě
- obsluha CNC stroje typu Trumatic
- nepřetržitý provoz
- mzda 75,- Kč/hod. (po zapracování možnost navýšení)
- pracoviště PŘÍBOR

požadujeme

- věk min. 18 let
- SŠ vzdělání (strojní průmyslovka) s maturitou
- vhodné i pro absolventy (zaškolíme Vás)
- znalost práce na PC
- částečná znalost výkresové dokumentace
- fyzická zdatnost, technické myšlení
- dobrý zdravotní stav
- flexibilita, samostatnost, spolehlivost

nabízíme

75 Kč/hod

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Heczková Iveta
+420 595 131 780

iveta.heczkova@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz