Práce

Práce Příbram

Servisní technik strojů pro výrobu kabelové konfekce

název pozice: Servisní technik strojů pro výrobu kabelové konfekce

místo práce: Příbram / Středočeský kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost SENO spol. s r.o. - působí jako výhradní distributor strojů pro výrobu kabelové konfekce a stavebních prvků pro elektroniku a elektrotechniku.

Náplň práce:
Provádění servisní činnosti na území ČR, instalace nových strojů, školení obsluhy a údržby, uživatelská podpora zákazníků.

požadujeme

SŠ/SOŠ technického směru, znalost německého jazyka na komunikativní úrovni podmínkou, znalost angličtiny výhodou, komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, cílevědomost, manuální zručnost, orientace v manuálech a technických dokumentech, ŘP sk. B nutností – ochota cestovat, flexibilní nasazení, uživatelskou znalost MS Office, bydliště v regionu Příbram, zájem o dlouhodobou spolupráci.

nabízíme

Služební automobil, notebook, telefon, zajímavou práci ve stabilním kolektivu, možnost dalšího profesního růstu, vzdělávací kurzy a zahraniční školení technického zaměření.

Místo práce: Příbram

Termín nástupu: Ihned

druh práce

Práce na plný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Technika, elektrotechnika

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Inzerát je platný do 1.10.2010.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky