Práce

Práce Příbram

Manažer prodejního školení

název pozice: Manažer prodejního školení

místo práce: Příbram / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Zajištění školení o produktu v externích a interních provozovnách.

požadujeme

ÚSO/VŠ vzdělání technického případně pedagogického zaměření, odborná praxe v lektorské činnosti vítána, uživatelská znalost práce na PC, znalost AJ – výhodou, ŘP skupiny B, komunikativnost, technické znalosti, organizační schopnosti.

nabízíme

Zázemí stabilní společnosti, motivující finanční ohodnocení, stravenky, mobilní telefon, školení, jazykové kurzy na AJ.

název firmy

Recruiter s.r.o.

obor

Obchod a prodej

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a pokud možno i s fotografií.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE E-MAILOVOU ADRESU: mmala@recruiter.cz