Práce

Práce Příbram

Technolog

název pozice: Technolog

místo práce: Příbram / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Odpovědnost za technologie. Kontrola kvality galvanických lázní a jejich správné namíchání. Cestování v rámci ČR, občasné zahraniční služební cesty.

požadujeme

ÚSO vzdělání se zaměřením na chemickou technologii nebo strojírenství, odborná praxe v oboru povrchové úpravy kovů podmínkou, znalost práce na PC (MS Office – uživatelsky), ŘP skupiny B, organizační schopnosti, samostatnost, časová flexibilita.

nabízíme

Zázemí stabilní společnosti, motivující finanční ohodnocení, stravenky, mobilní telefon, školení, jazykové kurzy na AJ.

název firmy

Recruiter s.r.o.

obor

Technika, elektrotechnika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a pokud možno i s fotografií.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE E-MAILOVOU ADRESU: mmala@recruiter.cz