Práce

Práce Příbram

Export Area Manager – prodej sanitární techniky

název pozice: Export Area Manager – prodej sanitární techniky

místo práce: Příbram / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil klienta:
Největší výrobce nekeramického vybavení koupelen ve střední a východní Evropě.

Náplň práce:
Kompletní péče o stávající klienty v přiděleném regionu, příprava a realizace marketingových aktivit, vytváření a hodnocení zpětné vazby z trhu, vyhledávání nových obchodních příležitostí na zahraničních trzích. Pracovní cesty po ČR i v zahraničí.

požadujeme

ÚSO, VŠ vzdělání se zaměřením na obchod, vhodné i pro absolventy, praxe na obdobné pozici vítána, znalost AJ na dobré komunikativní úrovni ( obchodní jednání se zahraničím), znalost práce na PC (MS Office – uživatelsky), ŘP skupiny B, komunikativnost, samostatnost, flexibilita.

nabízíme

Zázemí stabilní společnosti, motivující finanční ohodnocení (fix + provize), služební automobil, mobilní telefon, školení, možnost profesního rozvoje a růstu.

Místo práce: Příbram

Termín nástupu: Ihned

název firmy

RECRUITER s.r.o.

obor

Obchod a prodej

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a pokud možno i s fotografií.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE E-MAILOVOU ADRESU: mmala@recruiter.cz