Práce

Práce Přerov

Analytik a konzultant IS (ekonomické moduly) - i absolventi) – M04120

název pozice: Analytik a konzultant IS (ekonomické moduly) - i absolventi) – M04120

místo práce: Přerov / Olomoucký kraj / Česká republika

popis pozice

- analýza požadavků klienta a návrh řešení v systému
- konzultace a školení zákazníků
- sledování a návrh na zpracování legislativních změn a úprav do systému
- poradenství

požadujeme

- VŠ / SŠ ekonomického zaměření
- praxe v účetnictví výhodou
- ekonomické znalosti a orientace v české legislativě a zákonech
- analytické a tvůrčí schopnosti, logické myšlení
- komunikační a organizační schopnosti, schopnost samostatné a týmové práce
- znalost procesů ve výrobních a obchodních společnostech vítány
- přehled v oblasti informačních technologií
- částečná znalost AJ
- ŘP sk. B, dobrá znalost práce na PC
- samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení

nabízíme

- práce s moderními technologiemi
- profesní růst
- práce v mladém kolektivu
- odpovídající finanční ohodnocení

název firmy

CVservis

obor

Finance a ekonomika

kontaktní údaje

Hodolanská 32
Olomouc 779 00
Tel.: 587 419 810