Práce

Práce Pardubice

Obchodní zástupce – Jihomoravský, Pardubický kraj

název pozice: Obchodní zástupce – Jihomoravský, Pardubický kraj

místo práce: Pardubice / Pardubický kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je GOLDBECK Prefabeton s.r.o. - přední výrobce železobetonových prefabrikátů.

Náplň práce:
Marketingový průzkum trhu, zpracovávání obchodně - technických nabídek pro obchodní sortiment společnosti, vyhledávání a kontaktování nových zákazníků.

požadujeme

SŠ / VŠ stavebního směru , znalost práce na PC , řidičský průkaz skupiny B , bydliště Vyškov nebo Pardubice výhodou, samostatnost, důslednost, komunikativnost.

nabízíme

Dobré platové ohodnocení , perspektivní práci v dynamické firmě, profesní růst.

Místo práce: Jihomoravský kraj – Vyškov, Pardubický kraj – Pardubice

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.