Práce

Práce Pardubice

Pracovník oddělení Controlling

název pozice: Pracovník oddělení Controlling

místo práce: Pardubice / Pardubický kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je obchodní firma zabývající se prodejem laboratorních přístrojů a materiálů.

Náplň práce:
Práce v ekonomickém oddělení firmy, především komunikace s oddělením controllingu mateřské firmy (jednací jazyk angličtina).

požadujeme

SŠ ekonomického zaměření, VŠ výhodou. Aktivní znalost angličtiny, řidičský průkaz B, znalost podvojného účetnictví výhodou.

nabízíme

Stabilní zaměstnání, nástupní plat 25-30 tisíc Kč, po zkušební lhůtě 30-40 tisíc Kč hrubého měsíčně.

Místo práce: Pardubice

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Finance a ekonomika

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.