Práce

Práce Pardubice

Obchodní zástupce – Pardubice (HPP nebo ŽL)

název pozice: Obchodní zástupce – Pardubice (HPP nebo ŽL)

místo práce: Pardubice / Pardubický kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ABE.TEC, s.r.o. - česká společnost se silným zázemím, patří mezi přední společnosti na českém i slovenském trhu, která dodává zařízení, výrobky a materiály, poskytuje služby a poradenství pro výrobní firmy v elektrotechnickém průmyslu. Hlavní odvětví jsou: antistatika, pájecí technika, pájecí vlny, bezolovnaté pájení, opravy BGA, optické testery, momentové šroubováky, atd.

Náplň práce:
Aktivní vyhledávání zákazníků za účelem nabídky zboží, zákaznických řešení a služeb. Telefonické kontaktování potenciálních zákazníků a sjednávání schůzek. Osobní jednání s klienty. Tvorba nabídek, uzavírání smluv (objednávek). Realizace poprodejního zákaznického servisu. Péče o stávající zákazníky.

požadujeme

Min. SŠ vzdělání ukončené maturitou (technické vzdělání v oboru výhodou). Práce s PC - MS Office. Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič. Zkušenosti s prodejem výhodou. Orientace na stanovené cíle a výsledky. Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti. Chuť dále se vzdělávat a profesně rozvíjet.

nabízíme

Zázemí silné společnosti. Profesní zaškolení a vedení. Základní plat + systém provizí a odměn. Příspěvky na provoz automobilu a telefonu. Práci na HPP nebo ŽL. Systém bonusů závislých na výkonnosti.

Místo práce: Pardubice

Termín nástupu: Ihned – dle dohody

Práce na plný úvazek

Smluvní zakázky

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.