Práce

Práce Pardubice

Obchodní zástupce – Pardubice

název pozice: Obchodní zástupce – Pardubice

místo práce: Pardubice / Pardubický kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
ABE.TEC, s.r.o. - česká společnost se silným zázemím, patří mezi přední společnosti na českém i slovenském trhu, která dodává zařízení, výrobky a materiály, poskytuje služby a poradenství pro výrobní firmy v elektrotechnickém průmyslu.

Náplň práce:
Péče o stávající zákazníky. Osobní jednání s klienty. Tvorba nabídek, uzavírání smluv (objednávek). Realizace poprodejního zákaznického servisu. Aktivní vyhledávání klientů.

požadujeme

Minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou (technické vzdělání v oboru výhodou). Práce s PC - MS Office. Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič. Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti. Chuť dále se vzdělávat a profesně rozvíjet. Orientace na stanovené cíle a výsledky.

nabízíme

Zázemí silné společnosti. Profesní zaškolení a vedení. Základní plat dle praxe + systém provizí a odměn. Práce na HPP nebo ŽL dle dohody.

Místo práce: Pardubice

Termín nástupu: Ihned – dle dohody

druh práce

Práce na plný úvazek

Smluvní zakázky

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

Technika, elektrotechnika

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Inzerát je platný do 13.9.2010.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky