Práce

Práce Pardubice

Specialista v oddělení nákupu

název pozice: Specialista v oddělení nákupu

místo práce: Pardubice / Pardubický kraj / Česká republika

popis pozice

- komunikace s dodavateli
- spolupráce s oddělením kvality při řešení reklamací u dodavatelů
- vyjednávání podmínek nákupu s dodavateli
- zajišťování průběžného zásobování výroby
- kontrola a vedení administrativy spojené s nákupem

požadujeme

- SŠ vzdělání
- zkušenosti s nákupem ve výrobní společnosti výhodou
- aktivní znalost anglického jazyka
- ochotu vzdělávat se a cestovat
- ŘP sk. B

nabízíme

- odpovídající platové ohodnocení
- systém zaměstnaneckých výhod
- prostředí moderní a stabilní mezinárodní společnosti
- přístup ke špičkovým technologiím
- firemní školení a možnost odborného a profesního růstu

název firmy

Panasonic Mobile & Automotive Systems Czech, s.r.o.

kontaktní údaje

nabor.pmaczaed@eu.panasonic.com