Práce

Práce Pardubický, Královéhradecký kraj

MEDIÁLNÍ KONZULTANT RADIA ČERNÁ HORA – HPP/ŽL

název pozice: MEDIÁLNÍ KONZULTANT RADIA ČERNÁ HORA – HPP/ŽL

místo práce: Pardubický, Královéhradecký kraj / Královéhradecký kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Radio Černá Hora - jedno z nejposlouchanějších regionálních rádií ve východních Čechách s přesahem vysílání do Libereckého a Středočeského kraje a na Moravu.

Náplň práce:
Prezentace Radia Černá Hora, prodej reklamního času Radia Černá Hora, péče o stávající portfolio a kontaktování nových zákazníků, příprava a realizace reklamních kampaní a s tím spojené administrativy.

požadujeme

SŠ vzdělání, výborné komunikační a prezentační dovednosti, orientace na zákazníka, praxe na obdobné pozici výhodou, příjemné vystupování, aktivní a zodpovědný přístup, znalost MS OFFICE, Outlook a Internet, ŘP skupiny B, aktivní řidič.

nabízíme

Zázemí společnosti s dlouholetou tradicí a s vybudovaným systémem proškolení, aktivní portfolio zákazníků, motivační finanční ohodnocení a nadstandardní bonusový systém, práce na HPP/ŽL, přátelský kolektiv.

Místo práce: Pardubický, Královéhradecký kraj

Termín nástupu: Dle dohody

Práce na plný úvazek

Smluvní zakázky

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Marketing

Media

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak Váš životopis nemusí být zařazen do výběrového řízení.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.