Práce

Práce Plzeň

Controller/-ka výrobního podniku

název pozice: Controller/-ka výrobního podniku

místo práce: Plzeň / Plzeňský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je MEA MEISINGER, s.r.o. Plzeň. Firma je středně velkým strojírenským podnikem vyrábějícím široký sortiment zejména pro stavebnictví. Hlavní specializací závodu je zpracování ocelového plechu (např. výroba mřížových roštů), žárové zinkování a zpracování plastů (např. výroba plastových oken). Od svého vzniku v r. 1994 vyrostla tato dceřiná firma německého holdingu v prosperující moderní podnik. Další informace na www.mea.cz.

Náplň práce:
Analyzování výrobních ukazatelů, prověřování přípustnosti statistických dat, porovnávání plánu a skutečnosti, prověřování odchylek a hledání jejich příčin. Analyzování výrobních nákladů, výrobních procesů a využití výrobních kapacit. SWOT-analýzy v jednotlivých výrobních provozech. Navrhování optimalizačních opatření za účelem snižování nákladů a lepšího využívání výrobních zdrojů. Účast na optimalizačních projektech, prověřování a vyhodnocování zavedených optimalizačních opatření. Spolupráce na výrobních kalkulacích, prověřování plánu a skutečnosti a aktualizování. Účast na plánování a přípravě forecastů a na měsíčních a ročních závěrkách. Reporting vedení společnosti. Úzká operativní spolupráce s vedoucími pracovníky a procesně zodpovědnými pracovníky přímo na místě v jednotlivých firemních provozech.

požadujeme

VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru. Praxi min. 3 roky ve výrobně-provozním controllingu. Prokazatelné zkušenosti z výrobního controllingu odpovídající uvedené pracovní náplni. Silné analytické schopnosti, pozitivní vztah k výrobně-provozním a technickým záležitostem. Dobré komunikační schopnosti, dobrou komunikativní znalost německého jazyka, znalost dalších jazyků výhodou. Velmi dobré ovládání MS Excel a některého podnikového systému, znalost SAP výhodou. Zkušenosti z oblasti REFA vítány.

nabízíme

Zodpovědnou velmi důležitou zcela novou pozici s uplatněním vlastní kreativity. Další profesní rozvoj. Zázemí stabilní mezinárodní společnosti. Zaměstnanecké výhody.

Místo práce: Plzeň

Termín nástupu: Dohodou, co nejdříve

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Výroba a průmysl

Technika, elektrotechnika

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.