Práce

Práce Plzeň

Obchodně-administrativní pracovnice

název pozice: Obchodně-administrativní pracovnice

místo práce: Plzeň / Plzeňský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Pro naši nově vznikající pobočku v Plzni hledáme obchodně - administrativní pracovnici. Sídlo společnosti a výroba je situována v Kladně. Od počátku se orientujeme na doplňky staveb: stínící techniku a vratové systémy především značky Hörmann. V současné době patříme mezi největší společnosti v tomto sortimentu na českém trhu a jsme významnou společností s pokrytím celé ČR.

Náplň práce:
Samostatné zpracování administrativních úkolů spojených s chodem pobočky. Prodej interiérového stínění. Podpora manažera pobočky. Příprava podkladů / smluv pro zákazníky. Komunikace s dodavateli. Spolupráce s centrálou (vedení pokladny a ostatních účetních dokladů atd.).

požadujeme

Zkušenosti s asistentskou prací min. 2 roky. Min. SŠ vzdělání ukončené maturitou, ideálně střední ekonomická škola, obchodní akademie. Znalost práce s PC, MS Office. ŘP: sk.B.
Očekáváme:
Samostatnost; pečlivost, důslednost a spolehlivost; komunikativnost; organizační práce s týmem; iniciativnost; reprezentativní a loajální vystupování; interaktivní schopnosti.

nabízíme

Motivační platové ohodnocení. Různorodou náplň práce. Možnost pracovního rozvoje. Práci v malém kolektivu. Nové pracovní prostředí v centru Plzně. Nástup možný od 1.3.2011. Pevná pracovní doba Po-Pá.

Místo práce: Plzeň

Termín nástupu: 1.3.2011

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

Administrativa

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz