Práce

Práce Plzeň

Mobile Developer / Vývojář mobilních aplikací

název pozice: Mobile Developer / Vývojář mobilních aplikací

místo práce: Plzeň / Plzeňský kraj / Česká republika

popis pozice

Co budeš dělat?

• Vyvíjet profesionální mobile apps
• Budeš pečovat o kompletní lifecycle aplikací pro mezinárodní business
• Staneš se naším parťákem v mezinárodním vývojovém týmu

požadujeme

Co bys měl splňovat?

• Absolvoval jsi vzdělání technického směru, a bylo by výhodou, kdyby bylo se zaměřením na tvorbu sw
• Měl bys ovládat programovací jazyk ObjC (popř. C++) nebo Java
• Bylo by cool, kdybys měl praxi s vývojem mobilních aplikací (Android a/nebo iOS), anebo bys nám mohl eventuálně ukázat nějakou svou již hotovou mobilní aplikaci
• Domluvíš se v AJ nebo NJ
• Miluješ realizovat své cool nápady

nabízíme

Co ti nabídneme?

• Stabilní zaměstnání na HPP s dostatkem zákazníků
• Pružnou pracovní dobu
• Nejlepší pracoviště v Plzni, v samém centru a s vynikající dostupností
• Volitelné jazykové kurzy (AJ, NJ)
• Sportovní aktivity a relaxace v areálu zdarma (Squash, masáže,…)
• Stravenky
• Firemní slevu na mobilní volání
• Příjemný mladý kolektiv
• Společné mimopracovní aktivity
• Nápoje na pracovišti zdarma
• Nástup ihned, či dle dohody
• Práci vhodnou i pro absolventy

název firmy

Eurosoftware

obor

Informatika

Petr Panoš
Radčická 40
30100 Plzeň
tel. 724 334 782