Práce

Práce Plzeň

asistentka tiskové produkce s NJ-účetní

název pozice: asistentka tiskové produkce s NJ-účetní

místo práce: Plzeň / Plzeňský kraj / Česká republika

popis pozice

Reklamí agentura hledá asistentku tiskové produkce-účetní s perfektní znalostí NJ písmem i slovem pro vedení evidence došlých faktur, zpracování smluv, objednávky dopravy, telefonickou komunikaci v NJ se zákazníky a běžnou kancelářskou činnost

požadujeme

perfekní znalost NJ slovem a písmem, pečlivost, smysl pro pořádek a detail, samostatnost, znalost práce na PC - MS Office, aktivní přístup k zadaným úkolům. Předchozí zkušenost z firem Reus, Meiller, GHP, Typos nebo Katalog Servis vítána, ale není podmínkou!

nabízíme

práci v mladém, nekonfliktním kolektivu v centru Plzně, flexibilní pracovní dobu, adekvátní platové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí

název firmy

mediaProfi s.r.o.

obor

Administrativa

kontaktní údaje

zuzana.hola@mediaprofi.cz
www.mediaprofi.cz