Práce

Práce Průmyslová zóna Ostrava - Hrabová

Tester PC komponentů 11 - 14 000 Kč (4-21-4028/EP)

název pozice: Tester PC komponentů 11 - 14 000 Kč (4-21-4028/EP)

místo práce: Průmyslová zóna Ostrava - Hrabová / Moravskoslezský kraj / Česká republika

popis pozice

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou a opravami PC techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Tester PC komponentů.

Vaší náplní práce bude:
- testování PC komponentů před, nebo po opravě
- diagnostika základních desek, grafických karet, mechanik apod.
- vhodné i pro absolventy elektro škol bez praxe
- dvousměnný provoz (5:45-14:00, 14:00-22:15)
- pracoviště: Průmyslová zóna Ostrava - Hrabová

požadujeme

- SŠ/SOU vzdělání elektro směru VÝHODOU
- dobrá znalost hardware
- znalost práce ve Windows a MS-DOS
- všeobecný přehled ve výpočetní technice
- manuální zručnost, preciznost

nabízíme

11000-14000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Adamcová Tamara
+420 595 131 780

tamara.adamcova@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz