Práce

Práce Praha - Uhříněves

Recepční

název pozice: Recepční

místo práce: Praha - Uhříněves / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil klienta:
Společnost zabývající se výrobou a prodejem folií, pytlů a dalších obalových materiálů.

Pracovní náplň:
Telefonický kontakt - komunikace se zákazníky, vyřizování jejich požadavků v rámci recepce. Evidence docházky. Zpracování pošty. Výdej dokladů pro externí dopravce. Osobní komunikace se zákazníky + gastro servis. Péče o vhled recepce. Kancelářské a drobné administrativní práce včetně řešení provozních záležitostí.

požadujeme

SŠ vzdělání, bezvadná znalost práce na PC, komunikační a improvizační schopnosti. Komunikační znalost AJ na úrovni přepojování telefonátů a vyřizování krátkých vzkazů. Ochota pracovat v Uhříněvsi.

nabízíme

Příjemné pracovní prostředí a kolektiv. Pracovní doba 7.30 - 16.00. Základní plat+pohyblivá složka +bonusy.

Místo práce: Praha - Uhříněves

Termín nástupu: 1.6. - nebo dle dohody

název firmy

RECRUITER s.r.o.

obor

Administrativa

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a pokud možno i s fotografií.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE E-MAILOVOU ADRESU: bgabelova@recruiter.cz