Práce

Práce Praha - Vysočany

Hotline operátor/operátorka

název pozice: Hotline operátor/operátorka

místo práce: Praha - Vysočany / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost spravující on-line systémy pro loterijní společnost Sazka.

Náplň práce:
Podpora prodeje a vyřizování dotazů souvisejících s loterijním systémem on-line, týmová práce, hledání relevantních řešení.

požadujeme

Středoškolské vzdělání, znalost práce na PC, práce ve dvousměnném provozu, znalost AJ výhodou, dobré komunikativní dovednosti při práci s klientem.

nabízíme

Příjemné pracovní prostředí, stabilní pracovní kolektiv, zaměstnanecké benefity.

Místo práce: Praha - Vysočany

Termín nástupu: Květen 2010

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

Administrativa

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.